wyposażenie namiotów

Wypożyczalnia stołów, obrusów, wynajem krzeseł. Wynajmujemy namioty z podłogą, wykładziną, wypożyczamy parkiet taneczny. Na kolejnych podstronach oferujemy wynajem oświetlenia, ogrzewanie do namiotów, wynajem mebli, mebelków dziecięcych.Podest sceniczny, scena z oświetleniem, nagłośnienie sceny, namiotu, podgrzewacze elektryczne do potraw, herbaty, kawy.WYNAJEM WYPOŻYCZALNIA STOŁÓW KRZESEŁ WARSZAWA

Namiot, zadaszenie z parkietem, podłogą na stelażu, oświetleniem, ogrzewaniem. Stoły, krzesła, parasole, promienniki, lampy, grzybki gazowe do ogrzewania lokalu, palarni, namiotu, magazynu. Ława piwna, biesiadna z ławkami. Zadaszenia namiotowe do ogrodu, na targi, komunie, wesele, imprezę, przyjęcie. Białe, ecru, zielone, niebieskie, czarne w wymiarach 3x3, 3x4, 3x6, 5x5, 6x6, 3x9, 6x9, 6x12, 9x12, 12x12, 10x10, 10x15, 10x20. Szara, niebieska, czerwona zielona, brązowa, czarna wykładzina podłogowa do namiotu. Namiot imprezowy z stołami, krzesłami, ławami piwnymi, bawarskimi, biesiadnymi, z oknami podsufitką, targowy, ogrodowy, budowlany, monterski, wystawowy, ekspozycyjny, gastronomiczny, halowy ogrzewany, z wyposażeniem dla 30, 40, 50, 100, 120 150, osób. Z dostarczeniem, montażem, demontażem na dzień, tydzień, miesiąc, kilka miesięcy, pół roku, rok, stół, krzesło na imprezę w ogrodzie, w firmie.

Wynajem na komunie wesela pikniki festyny biesiady stoiska z podłogą oświetleniem ogrzewaniem wyposażeniem cateringowe ogrodowe targowe promocyjne wystawowe barowe przyjęcia w ogrodzie ogródki kawiarniane, restauracyjne. Namioty z podłogą, ogrzewaniem, oświetleniem. Namioty z reklamą. Wynajem namiotów z montażem i demontażem u klienta. Namioty są rozbieralne co pozwala na ich użytkowanie w określonym przez klienta miejscu i czasie. Namioty mogą mieć okna, świetliki wykonane z specjalnej przezroczystej folii odpornej na warunki atmosferyczne. W gotowych namiotach możemy wstawić nowe okna, zrobić nowe wejścia i namalowć reklamę. Postawienie namiotu nie wymaga pozwolenia budowlanego gdyż jest on konsturkcją rozbieralną. Namioty i hale namiotowe znajdują zastosowanie w bardzo szerokiej gamie zastosowań takich jak: namioty magazynowe, namioty restauracyjne, namioty na myjnie, namioty ogrodowe, namioty targowe, wszelkiego rodzaju zadaszenia, namioty na bar, namioty weselne, namioty ekspozycyjne, namioty gastronomiczne, namioty reklamowe, namioty wojskowe. Namioty mogą mieć wykonaną reklamę według projektu.