namioty halowe

Produkcja i wynajem namiotów Warszawa.

Produkujemy i wynajmujemy:

Oferujemy namioty halowe używane.

Jako producent namiotów, wykonujemy na zamówienie namioty budowlane, namioty ogrodowe, namioty na kiermasze, jarmarki, festyny.

Namioty Warszawa to nie tylko wypożyczalnia namiotów ale i wyposażenia - wynajem stołów, obrusów, krzeseł, podłogi do namiotów, oświetlenie, ogrzewanie do namiotów itp.SPRZEDAŻ WYNAJEM HAL NAMIOTOWYCH

Całoroczne konstrukcje 10 x 10, 10 x 15, 10 x 20, 15 x 20, 20 x 20 i inne. Wypożyczalnia namiotów magazynowych, na komunie, wesela, pikniki, festyny, biesiady, stoiska z podłogą, oświetleniem, ogrzewaniem, wyposażeniem. Cateringowe, ogrodowe, targowe, promocyjne, wystawowe, barowe na przyjęcia w ogrodzie, ogródki kawiarniane, restauracyjne. Namioty z podłogą, ogrzewaniem, oświetleniem, reklamą. Wynajem namiotów, stołów, krzeseł, ław piwnych, biesiadnych, bawarskich z montażem i demontażem u klienta. Stelaż hal namiotowych wykonany jest ze stali ocynkowanej. Namioty są rozbieralne co pozwala na ich użytkowanie w określonym przez klienta miejscu i czasie. Poszycie na namioty jest łączone za pomocą automatu zgrzewającego gorącym powietrzem co gwarantuje wysoką jakość połączeń i wytrzymałość na rozdarcia. Gramatura materiału plandekowego używanego do produkcji namiotów to minimum 630 gram na metr kwadratowy. Namioty mogą mieć okna, rozsuwane wejścia, wjazdy, świetliki wykonane z specjalnej przezroczystej folii odpornej na warunki atmosferyczne. Namioty mogą być wykonane z materiału plandekowego w różnym kolorze. Okucia używane do namiotów są wykonane z ocynkowanej stali. Do hal namiotowych możemy państwu zaoferować parasole, promienniki, grzybki gazowe do ogrzewania. W zależności od podłoża na jakim stanie namiot dopasowujemy mocowania, aby namiot stał bezpiecznie i bezawaryjnie. Hala namiotowa z oknem, reklamą na targi, jarmarki, festyny, imprezy ogrodowe. Namioty i hale namiotowe znajdują zastosowanie w bardzo szerokiej gamie zastosowań takich jak: namioty magazynowe, namioty restauracyjne, namioty na myjnie, namioty ogrodowe, namioty targowe, wystawiennicze, wszelkiego rodzaju zadaszenia, namioty na bar, namioty weselne, namioty ekspozycyjne, namioty gastronomiczne, namioty reklamowe, namioty wojskowe. Namioty wykonywane są ze specjalnego materiału namiotowego, także z atestem na trudnopalność, na niepalność nie ma atestu. Namioty, hale namiotowe używane.